Odgovori na pitanja
Želimo da zajednički poboljšamo rad Ministarstvo pravosuđa i uprave, a od značaja su za život i rad svih stanovnika Tuzlanskog kantona. Sa zadovoljstvom primamo sva Vaša pitanja i trudimo se na njih pravodobno odgovoriti.
Kako se za ovu godinu računa porodiljska naknada za zaposlene majke u TK?
- 20 April 2017
Vaše ime i prezime: Adisone
Vaše pitanje: Poštovani, molim Vas za informaciju kako se za ovu godinu racuna porodiljska naknada za zaposlene majke u TK? Kolika bi bila porodiljska naknada za placu 1500,00 KM? Zahvaljujem unaprijed!
Poštovani, Možete li mi reći u kojoj se fazi nalaze rezultati po Javnom oglasu za povratnike koji je objavljen u julu mjesecu ovve godine. Kada se mogu očekivati rezultati istoga tj.rang lista?
- 08 Septembar 2016
Vaše ime i prezime: Omer Banjić
Vaše pitanje: Poštovani, Možete li mi reći u kojoj se fazi nalaze rezultati po Javnom oglasu za povratnike koji je objavljen u julu mjesecu ovve godine. Kada se mogu očekivati rezultati istoga tj.rang lista?
Evo da ja opet pitam kada se možemo nadati isplati uvećanog dječjeg dodatka...
- 29 Juni 2016
Vaše ime i prezime: Armana Osmanović
Vaše pitanje: Evo da ja opet pitam kada se možemo nadati isplati uvećanog dječjeg dodatka. Nadam se da će te me počastiti bilo kakvim odgovorom.Hvala
Dobar dan. Zanima me dali ja kao ne zaposlena porodilja ostvarujem pravo na bilo kakvu novcanu pomoc dal za mene kao porodilju il za pomoc u izhrani djeteta do 6 mjeseci? Majka sam postala 30.12.2015 a navodno da pravo imaju samo one porodilje koje su rod
- 04 Mart 2016
Vaše ime i prezime: Jasmina Karic
Vaše pitanje: Dobar dan. Zanima me dali ja kao ne zaposlena porodilja ostvarujem pravo na bilo kakvu novcanu pomoc dal za mene kao porodilju il za pomoc u izhrani djeteta do 6 mjeseci? Majka sam postala 30.12.2015 a navodno da pravo imaju samo one porodilje koje su rodile u 2016 godini. S postavanjem. Hvala unaprijed
Postovani, Zanima me da li kao zaposlenica imam pravo na koristenje godisnjeg odmora nakon povratka sa porodiljskog odsustva
- 26 Februar 2016
Vaše ime i prezime: Selma
Vaše pitanje: Postovani, Zanima me da li kao zaposlenica imam pravo na koristenje godisnjeg odmora nakon povratka sa porodiljskog odsustva.Na porodiljskom odsustvu sam bila godinu dana i nisam zapocela koristenje prvog dijela godisnjeg odmora u prosloj godini jer sam bila na porodiljskom odsustvu. Na posao se vracam u februaru 2016 te me zanima da li mogu koristiti gidisnji odmor od prosle godine.
Poštovanje, student sam Medicinskog fakulteta u Tuzli, 1990 godište, u sedmom sam mjesecu trudnoce tj. termin poroda mi je u aprilu, muž se vodi kao raseljeno lice sa područja Srebrenice,zaposlen je u BH Sigurnost Securty sa platom od 370 KM, zanima me d
- 26 Februar 2016
Vaše ime i prezime: Lejla Osmanović
Vaše pitanje: Poštovanje, student sam Medicinskog fakulteta u Tuzli, 1990 godište, u sedmom sam mjesecu trudnoce tj. termin poroda mi je u aprilu, muž se vodi kao raseljeno lice sa područja Srebrenice,zaposlen je u BH Sigurnost Securty sa platom od 370 KM, zanima me da li mi ostvarujemo pravo za porodiljsko i naknadu za dijete ?
Još članaka...
- Kada planirate da isplatite dijecje dodatke i preostali dug?
- Pozdrav gospodo pitanje dali ja imam pravo kao demobilisani borac armije bosne i hecegovine pravo na nepovratni kredit za borce koji boravim u RS ,u janji i đe dase obratimo za to?
- Da li Vaša Vlada ima u planu za ovu godinu sufinansirati mlade u njihovom stambenom zbrinjavanju?